TVORCHI презентували HITS New Year Edition новорічних хітів!

У розпал передсвяткової метушні гурт TVORCHI презентує HITS New Year Edition - це колекція всіх хітів дуету у новорічному звучанні.

Тиха гра дзвіночків і бубонців в аранжуваннях, нові мелодії та ритми в улюблених піснях гурту дарують справжнє відчуття прийдешнього дива. Альбом занурює в атмосферу свята, яка здатна підштовхнути на перший поцілунок під омелою або катання на ковзанах з близькими.

Як повідомили Промопульсу, «Всі ці пісні ми випускали окремо синглами або в наших альбомах, а зараз вони зібрані разом у особливому святковому звучанні спеціально для створення новорічного настрою, - розповідають TVORCHI. - На Різдво немає місця смутку, забудьте про всі негативні моменти, нехай буде тільки фан. Заряджайтеся новорічним мудом і нехай ваша перша цьогорічна гра в сніжки відбудеться саме під наш святковий альбом”.

До EP увійшло 5 хітів TVORCHI: «Мова тіла», «Не танцюю», «Віч-на-віч», Falling та Bonfire, який тепер звучить як справжній саундтрек новорічного фільму.

Варто ввімкнути пісню за піснею, щоб зануритись в атмосферу свята. Альбом TVORCHI HITS New Year Edition стане ідеальним доповненням новорічної вечірки.

PRomoPulse – главный музыкальный портал, ежедневно предоставляющий новую музыку для радиостанций! Для получения нового музыкального контента для эфира, музыкальному редактору достаточно пройти минутную регистрацию, после чего будет открыт доступ к базе новой музыки для радиостанций. Присоединяйтесь к более 1000 уже зарегистрированных радиостанций на нашем сайте прямо сейчас, чтобы получать актуальный музыкальный и новостной контент! Ознакомьтесь с нашей актуальной презентацией.

Музыкальный портал PRomoPulse предоставляет широкий спектр услуг для артистов: размещение песен в радио эфире, отправим новую песню на радио, оперативная публикация новостного контента, познакомим с вашим творчеством широкую аудиторию. На нашем сайте вы имеете возможность прорекламировать свой концерт или новую песню. Тестирование новой песни на нашем сайте даст вам объективное представление, стоит ли сейчас выпускать новый трек, либо выбрать для релиза другую песню. Подробнее об услугах.
Официальные СМИ
о Промопульсе:
ВЕРСИИ.COM
PRomoPulse - сервис размещения песен на радио, продвижения треков в iTunes, реклама музыкального контента.
envelopelocationcrossmenu